natures sunshine concentrate uniwersalny koncentrat nsp 946ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 65,00 zł 65.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wszechstronny i bezpieczny środek czyszczący, nadający się do usuwania każdego rodzaju brudu oraz zanieczyszczeń. Działa efektywnie i jest nieszkodliwy dla ludzi i środowiska - ulega biodegradacji. Jest bezpieczny i bardzo ekonomiczny.

Koncentrat NSP - to uniwersalny, niepalny środek myjący, dobrze radzi sobie z różnymi rodzajami brudu i plam. Przyjazny dla środowiska i drogich Wam osób, ponieważ nie zawiera szkodliwych fosforanów, boranów i kwasów.

Jest bezpieczny i bardzo ekonomiczny. 1l koncentratu NSP to ekwiwalent 100l płynu do mycia bardzo brudnych naczyń.  Naszej rodzinie wystarcza tego koncentratu na 6-8 miesięcy użytkowania.

Zastosowanie uniwersalnego środka myjącego: w kuchnie i innych domowych pomieszczeniach, może być stosowany do mycia urządzeń elektrycznych, lodówek, umywalek, powierzchni drewnianych, porcelany, naczyń, garnków i patelni, srebra, miedzi i mosiądzu. Może być również stosowany w zmywarkach. Przy pomocy naszego Koncentratu NSP można łatwo wyczyścić kuchnię, blaszkę i patelnię, pozbyć się zapachy z termosu i plastikowego pojemnika oraz umyć owoce i warzywa. Jeden środek - a wiele zastosowań!

Podczas prania użyj skoncentrowanego środka do prania zasadniczego lub do zamaczania, usuwania plam lub silnych zabrudzeń na kołnierzykach czy mankietach koszul. Podczas prania ręcznego można wykorzystać go do prania jedwabiu, wełny i innych delikatnych tkanin w letniej lub zimnej wodzie.

Koncentrat NSP może być również stosowany do czyszczenia narzędzi, filtrów powietrza, kaloryferów, betonowych podjazdów do domu lub garażu, samochodów, łodzi w środku i na zewnątrz.

Uniwersalny środek myjący zapobiega odkładaniu się kamienia w żelazkach i nawilżaczach, myje rośliny domowe, akwaria, maty gumowe, glazurę, tapety, pojemniki na śmieci, dywany, meble, a także eliminuje gromadzenie się kurzu na woskowanych podłogach, które dzięki naszemu środkowi zachowują połysk.

Podczas kąpieli koncentrat może być używany do tworzenia piany, które nie pozostawia żadnych śladów na wannie.

SPOSÓB UŻYCIA:

Koncentrat Nature's Sunshine ma wysokie stężenie. Stosuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Urządzenia, instalacje kuchenne i łazienkowe, ściany: 1 łyżka stołowa na litr ciepłej wody.

Naczynia, miski, szkło, srebra itp.: 2 łyżki stołowe na przeciętnej wielkości umywalkę ciepłej wody.

Okna: 4-8 kropel na litr wody.

Podłogi: 2 łyżki stołowe na 4 litry gorącej wody. Przed woskowaniem obficie spłucz czystą wodą.

Lustra, okna, szkło: 1 łyżka stołowa na 4 litry wody. Nanieś na gąbkę lub rozpyl bezpośrednio na powierzchnię, spłucz i wytrzyj do sucha.

Usuwanie plam z kolorowych materiałów: plamy z atramentu, czekolady, szminki, pasty do butów lub tłuszczu usuwaj nie rozcieńczając produktu, a następnie materiał upierz lub oczyść.

Powierzchnie ceramiczne i plastikowe: 2 łyżki stołowe na 4 litry wody. Nanieś na gąbkę lub rozpyl bezpośrednio na powierzchnię. Spłucz. Bezpieczny do mycia drewnianych podłóg i wyrobów z drewna.

Mycie rąk, ciała i włosów: Nałóż kilka kropel na dłoń, dobrze rozprowadź, a następnie spłucz. Jako płyn do kąpieli - wlej do wanny dwie łyżki stołowe.

Owoce i warzywa: 1/2 łyżki stołowej dodaj do zlewu z zimną wodą. Warzywa i owoce myj starannie i obficie spłucz w celu usunięcia z ich powierzchni wszystkich chemikaliów, wosku oraz pestycydów.

Pranie ręczne: Rozpuść1 łyżkę stołową w litrze letniej wody. Stosuj do prania jedwabiu, wełny i innych delikatnych tkanin. Dobrze wypłucz, delikatnie wyciśnij.

Poprawa jakości prania: Dodaj 1/4 filiżanki do prania, aby środek piorący działał intensywniej.

 

Środki ostrożności:

Zwiera alkoksylaty alkoholu tłuszczowego. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku przedostania się do oczu należy obficie spłukać wodą. Przechowuj w szczelnie zamkniętej butelce. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Wszechstronny koncentrat czyszczący zawierający składniki myjące oraz pieniące, które ulegają biodegradacji i szybko się rozkładają, w trosce o środowisko naturalne. Zawiera nonoxynol-9 i wodę oczyszczoną.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl