biolatte boulardii saszetki 10szt x 2,5g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 104,00 zł 104.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Biolatte
Kod produktu: 94A8-140E7

Opis

Biolatte Boulardii

Przyjazne drożdże

BIOLATTE Boulardii jest typem mikro drożdży, które przywracają i utrzymują równowagę flory bakteryjnej w jelitach i błonach śluzowych.

Utrzymanie równowagi flory bakteryjnej w okrężnicy i w jelitach ma ogromne znaczenie, gdyż wspomaga ona wytwarzanie Immunoglobuliny typu A (IGA) odpowiedzialnej za ochronę błon śluzowych, oraz Immunoglobuliny typu M (IgM), która uczestniczy w tzw. pierwszej odpowiedzi immunologicznej organizmu na patogeny. Występująca na lepkiej powłoce jelita, fora bakteryjna łączy się ze związkami polisacharydo - podobnymi.

Zwykle drożdże produkują dwutlenek węgla, dlatego są one szeroko stosowane w przemyśle piekarskim, wspomagając wyrastanie wypieku. Sc.boulardii jest jednak typem drożdży, które nie wytwarzają dwutlenku węgla. Podczas jego stosowania wytwarzają się poliaminy takie jak spermina i spermidyna, które są podstawowymi molekułami śluzówki. Dlatego też Sc.boulardii chroni i regeneruje śluzówkę, kiedy jest uszkodzona. Sc.boulardii polecany jest podczas terapii antybiotykowej, podczas przyjmowania kortyzonu i innych leków, jak również w trakcie chemioterapii. Sc.Boulardii wspomaga przyswajanie glukozy, chroni przełyk i naturalną florę bakteryjną jelit.

 

Unikalny produkt regulujacy florę bakteryjną jelit!

 

Zalecane dawkowanie BIOLATTE boulardii:
1 saszetka dziennie.
Saszetki: 10 x 2,5g

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl